Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Executive

H2O Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rozbudowanych projektów DIGIAL & SOCIAL dla aktualnych Klientów firmy

  • uczestnictwo w procesie tworzenia strategii komunikacji marek

  • nadzór nad kreacją i egzekucją kampanii

  • budowanie relacji z klientami i zwiększanie ich wartości

  • przygotowywanie prezentacji ofertowych i koncepcyjnych

Nasze wymagania

  • masz min. 2 lata doświadczenia w branży reklamowej na stanowiskach o podobnym profilu

  • potrafisz udokumentować swoją współpracę ze znaczącymi markami (najchętniej w branży FMCG)

  • posiadasz wiedzę z zakresu realizacji akcji marketingowych i promocji konsumenckich

  • masz umiejętność zarządzania złożonymi projektami

  • posiadasz umiejętności prezentacyjne

  • masz łatwość w nawiązywaniu i budowaniu trwałych relacji z Klientami

  • masz prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość branży DIGITAL & SOCIAL

  • Dobra znajomość Excel (tabele przestawne, formuły logiczne, wyszukiwania i odwołania).

To oferujemy

  • kreatywną pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole dla największych marek na rynku

  • dużą samodzielność działania

  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

H2O Sp. z o.o.

Jesteśmy AGENCJĄ BRAND BUILDINGOWĄ, integrującą komunikację marketingową ze wsparciem sprzedaży.

Tworzymy marki, doradzamy biznesowo i realizujemy skuteczne kampanie 360°. Integrujemy działania digital i shopper marketingowe z pozostałymi kanałami dotarcia oraz wsparciem sprzedaży.

Dowiedz się o nas więcej na stronie www.h2ocreative.pl

Przewiń do profilu firmy