Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Executive

CAPE MORRISO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kampanii digital

  • tworzenie kosztorysów i harmonogramów

  • współpraca ze wszystkimi działami agencji

  • budowanie trwałych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • masz minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • rozumiesz procesy produkcyjne materiałów digital

  • łatwo nawiązujesz kontakty i budujesz dobre relacje z Klientami,

  • wiesz, jak się komunikować i jak działać pod presją czasu,

  • jesteś bardzo dobry w organizacji pracy oraz samodzielny.

  • język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • biuro w willi na Służewcu przyjazne zwierzakom,

  • możliwość rozwoju osobistego oraz realny udział w rozwoju firmy,

  • prywatną opiekę medyczną.

  • W tym miejscu moglibyśmy napisać wiele o tym, jak zgranym, młodym i dynamicznym zespołem jesteśmy, ale to piszą wszyscy. Po prostu przyjdź i sprawdź!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

CAPE MORRIS

My, czyli Cape Morris jesteśmy agencją strategiczno - kreatywną. Opracowujemy, kreujemy, łączymy, poszukujemy, a to wszystko po to, by codziennie pokonywać bariery i proponować niesztampowe rozwiązania. Tworzymy marketing zintegrowany bardziej.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz do nas dołączyć?

Daj o sobie znać i prześlij CV!