Oferta pracy

Account Executive

Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o.O firmie

Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o.

Plac Konesera 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • będziesz wspierał (-a) różnorodne projekty komunikacyjne realizowane dla marek, które towarzyszą Ci na co dzień

  • będziesz zaangażowany(-a) w budowę strategicznej komunikacji dla globalnych i lokalnych marek, które mają wpływ na rzeczywistość oraz kształtują przyszłość

  • będziesz rozwijać swoje umiejętności, współpracując z mediami i dziennikarzami z takich obszarów jak lifestyle, tematyka społeczna, biznesowa i wielu innych

  • będziesz brał (-a) udział w burzach mózgów i warsztatach kreatywnych tworząc projekty odpowiadające na najbardziej aktualne trendy

Nasze wymagania

  • 2-3 lata pracy w public relations po stronie agencji

  • zainteresowania tematyką związaną z komunikacją produktową i kreatywnymi działaniami

  • podstawowa wiedza i doświadczenie dot. współpracy z influencerami

  • doświadczenia w przygotowywaniu różnorodnych materiałów prasowych oraz w kontakcie z mediami

  • podstawowej znajomości rynku mediów, ze szczególnym uwzględnieniem mediów lifestylowych, kobiecych, design, branżowych

  • umiejętności analizowania danych i wyciągania z nich wniosków

  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • znajomości podstawowych programów pakietu Ms Office

To oferujemy

  • rozwój w jednej z największych i najlepszych agencji PR w Polsce (nr 2 w ubiegłorocznym Rankingu agencji PR za 2019 rok przeprowadzonym przez ZFPR)

  • pracę w zespole konsultantów o wieloletnim doświadczeniu w różnorodnych dziedzinach, którzy mogą Cię naprawdę wiele nauczyć

  • ambitny rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku i pracę dla dużych, międzynarodowych firm, które dobrze znasz

  • jasną ścieżkę kariery, możliwość rozwoju osobistego oraz doskonalenia umiejętności w ramach szkoleń w Polsce i za granicą

  • doskonałą atmosferę pracy oraz benefity pracownicze (kartę Multisport, prywatną opiekę medycznA)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jeśli szukasz pracy, w której nie będziesz się nudził, w której każdy dzień przynosi nowe zadania, a ludzie odnoszą się do siebie przyjaźnie i wspólnie wymyślają genialne kampanie nagradzane w ogólnopolskich i europejskich konkursach, aplikuj już teraz!