Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Executive

NAV AGENCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzeniem projektów o stopniu trudności dopasowanym do doświadczenia i kompetencji (tworzenie harmonogramów, kosztorysów etc.),

  • Koordynacją pracy zespołu projektowego oraz współpracą z innymi osobami zaangażowanymi w projekt (klient, dostawcy etc.),

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu materiałów ofertowych.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lat doświadczenia w pracy w agencji reklamowej na projektach BTL-owych (przede wszystkim aktywacje typu konkursy, promocje loterie) oraz digitalowych,

  • Sumienności, dokładności, odpowiedzialności za realizowane zadania,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Zaangażowania i samodzielności,

  • Umiejętności myślenia rozwiązaniami, proaktywności, wychodzenia z inicjatywą.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, zaangażowania i umiejętności,

  • MultiSport i opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie po okresie próbnym,

  • System premiowy (bonusy okolicznościowe / od wygranych przetargów / od new businessu),

  • Pracę w biurze blisko PKP Służewiec,

  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Luźną atmosferę w pozytywnym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

NAV AGENCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy niezależną agencją kreatywną, specjalizującą się w wielokanałowej aktywacji marek. Robimy fajne projekty, w fajnej atmosferze, z fajnymi klientami. Ostatnio przywiało nam trochę więcej briefów i wygląda na to, że tak już zostanie. Dlatego też…

Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Jeśli chcesz do nas dołączyć aplikuj!

Pamiętaj, że Twoje CV nie powie nam o Tobie tak dużo, jak dwa szczere zdania – powiedz nam coś o sobie od serca, a zapewne zobaczymy się niedługo! :D