Oferta pracy
2021/09 Account Executive
CV i list motywacyjny i ewentualne portfolio prosimy wysłać na adres [email protected] w tytule wpisując nazwę stanowiska, na które się aplikuje. W składanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Executive

M&M ARTCORE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

  • Rumiana 60a, Wilanów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 10 dni
    do: 27 paź 2021
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rumiana 60a

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja projektów digital, BTL, ATL, dodatkowym atutem będzie znajomość procesów produkcji animacji,

  • ścisła współpraca z pozostałymi działami agencji: sprzedażą, kreacją, strategią, produkcją,

  • harmonogramowanie i kosztorysowanie projektów.

Nasze wymagania

  • min. 3-4 lata doświadczenia w pracy w agencji reklamowej full service w Client Service na stanowisku Account Executive,

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rozbudowanych projektów – od briefu po realizację kampanii,

  • umiejętność budowania i podtrzymywania dobrych relacji z klientami,

  • umiejętność sprawnego zarządzania kilkoma projektami naraz,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • duża samodzielność i poczucie odpowiedzialności za prowadzone projekty,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, na poziomie pozwalającym na bezproblemowe prowadzenie projektów dla zagranicznych klientów (w tym tworzenie i prowadzenie prezentacji).

To oferujemy

  • pracę nad ciekawymi projektami filmowymi i reklamowymi,

  • luźną atmosferę pracy w młodym zespole,

  • elastyczne warunki pracy.

Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

O nas

ARTCORE TO KREATYWNE STUDIO PRODUKCYJNE, POSTPRODUKCYJNE I ANIMACYJNE.

Od 2007 roku za pomocą obrazu i dźwięku opowiadamy niezwykłe historie.

Pracujemy dla polskich i zagranicznych firm, marek i produktów, w tym - tych największych.

Tworzymy, produkujemy, szukamy najlepszych rozwiązań.