Oferta pracy

Account Executive

Optineo Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

Optineo (www.optineo.com) to firma doradcza specjalizująca się w doradztwie organizacyjnym i personalnym. Naszą siłą jest bardzo wysoki standard usług i obsługi. Jesteśmy kameralnym zespołem, stawiamy na współpracę i dobre relacje. Naszym pracownikom zapewniamy indywidualny, dopasowany do potrzeb zawodowych program szkoleniowo-rozwojowy. Pracując u nas wdrożysz się w nowoczesne standardy pracy w zakresie sprzedaży i obsługi klienta – to nasza specjalność i bardzo silna strona

Obecnie poszukujemy samodzielnej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

Account ExecutiveNumer ref.: SDMS/05/18

Główne zadania:

  • Udział w opracowaniu i realizacji planu marketingowego
  • Udział w sprzedaży usług doradczych i rekrutacyjnych firmy, w tym:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów - umawianie spotkań biznesowych
  • Kontakt telefoniczny z decydentami
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Rozbudowa bazy potencjalnych klientów w systemie CRM
  • Prowadzenie informacji o klientach w systemie CRM
  • Udział w procesie przygotowania ofert
  • Utrzymywanie relacji z klientami firm

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej (preferowane), obsłudze klienta lub telefonicznym umawianiu spotkań B2B
  • Dynamizm i przejawianie inicjatywy
  • Komunikatywność i swoboda w nawiązywaniu kontaktów
  • Wysoka kultura osobista i znajomość etykiety biznesowej
  • Nastawienie na realizację założonych celów

Oferujemy:

  • Pracę w miłej atmosferze, w kameralnym zespole
  • Udział w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • Motywujący system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + premia)
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Zbudowanie własnej przewagi konkurencyjnej jako pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Optineo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Optineo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej 117H. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy