Account Executive

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.04.2019
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 30.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IBERION sp. z o.o.

    Iberion – grupa mediowa z siedzibą w Warszawie, posiadająca serwisy internetowe o łącznym potencjale odsłon w skali miesiąca na poziomie 80 milionów odsłon miesięcznie, właściciel serwisów takich jak pikio.pl, lelum.pl, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • sprzedaż internetowej powierzchni reklamowej Iberion;
    • przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych;
    • bieżąca i kompleksowa obsługa klientów indywidualnych, agencji reklamowych i domów mediowych;
    • planowanie, monitorowanie, analiza efektywności kampanii reklamowych;
    • aktywna współpraca z innymi działami firmy w procesie tworzenia i realizacji ofert sprzedażowych;
    • raportowanie bezpośrednio do dyrektora sprzedaży.

    Wymagania:

    • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży reklamy w Internecie;
    • doświadczenie we współpracy z agencjami oraz klientami indywidualnymi;
    • umiejętność pracy w środowisku MS Office;
    • samodzielność, odpowiedzialność, inicjatywa w realizowaniu powierzonych zadań;
    • wysoka kultura osobista, wysokie umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy zespołowej;
    • posiadanie certyfikatu DIMAQ będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę;
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w zgranym teamie;
    • szkolenia handlowe oraz produktowe.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Iberion z siedzibą w Warszawie, ul. Zięby 41 w celu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.