Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Executive

WALK PR sp. z o.o.

  • Dzielna 60
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

Dzielna 60

Warszawa

Chcesz być zaangażowany/a w tworzenie komunikacji kultowych marek, o promowanie których zabiegają influencerzy? Szukasz miejsca, w którym słowa przekuwamy w czyny? Troska o środowisko jest dla Ciebie ważna?

Jeśli pierwsze doświadczenia w branży PR masz już za sobą, świat szybkich samochodów nie jest Ci obcy, communicating in English is not a problem for you, a Twoje teksty czyta się jak bestsellery to znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie.

Zakres obowiązków:

Realizacja bieżących zadań dla Klientów – przygotowywanie komunikatów prasowych, udział w tworzeniu strategii i planów komunikacji, przygotowywanie raportów i analiz, utrzymywanie kontaktów z dziennikarzami, współpraca z influencerami, client service.

Wymagania:

- przynajmniej 2 lata w branży PR

- dobre relacje z dziennikarzami

Gwarantowane:

W Walk PR szukamy własnych dróg, lubimy wyzwania, bierzemy sprawy w swoje ręce. Zapewniamy stały rozwój, ciekawe szkolenia i możliwość pracy z klientami marzeń.

Tydzień zaczynamy i kończymy zajęciami z jogi, bo wiemy, jak ważna jest elastyczność ciała i umysłu – szczególnie w naszym nowoczesnym modelu pracy hybrydowej. O atmosferze i klimacie myślimy przede wszystkim w kontekście wyzwań XXI wieku, a w pracy mamy prawdziwy wspierający zespół, na który zawsze można liczyć. U nas nie musisz ograniczać swojej wyobraźni, a kreatywne podejście do codziennych zadań bardzo cenimy. No i najważniejsze – w piątki kończymy pracę o 15:00, a w dniu urodzin nikt nie musi pracować! :)

Gwarantujemy też umowę o pracę lub B2B, opiekę medyczną, szkolenia i ambitne projekty dla największych marek.

Ogłoszenie archiwalne