Account Executive

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Havas Engage Warsaw specjalizuje się w akcjach aktywujących i angażujących konsumentów. Experience marketing, event marketing, shopper & retail marketing oraz graphic design to główne kompetencje agencji. Havas Engage Warsaw jest wielokrotnym zdobywcą nagród w konkursach branżowych. Dołącz do nas na stanowisko:

    OFERUJEMY

    • stabilne zatrudnienie na pełny etat
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta Multisport)
    • szkolenia
    • ciekawe wyzwania w młodym, zgranym zespole
    • niezbędne narzędzia do pracy
    • dużą samodzielność i elastyczność w działaniu
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy

    WYMAGANIA

    • min. roczne doświadczenie w realizacji projektów BTL
    • mile widziane doświadczenie w prowadzaniu projektów dla branży retail (gazetki produktowe, katalogi itd.)
    • umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z klientem
    • umiejętność prowadzenia projektów
    • wykształcenie wyższe
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • kreatywność i zaangażowanie w pracę
    • dobra organizacja pracy

    OBOWIĄZKI

    • koordynowanie projektów BTL i digital
    • przygotowywanie kosztorysów, prezentacji
    • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
    • prowadzenie dokumentacji projektów
    • współpraca z innymi działami agencji