Ta oferta pracy jest nieaktualna od 68 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Executive

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wavemaker
    czołowa agencja mediowa w Polsce
    obecnie poszukuje Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Myślisz? Świetnie! Znasz świat znanych i lubianych? Doskonale! Lubisz negocjacje, kontrakty i nie boisz się wymyślać pięknych pomysłów?  TOTALNIE CIEBIE SZUKAMY!

    Opis stanowiska:

    • Samodzielne prowadzenie projektów i kampanii dla powierzonych klientów
    • Monitorowanie przebiegu projektów oraz kontrola kosztów
    • Operacyjny kontakt z klientem oraz podwykonawcami zewnętrznymi w zakresie prowadzonych projektów
    • Samodzielne przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji dla klienta
    • Rozwój umiejętności strategicznych oraz aktywny udział w tworzeniu zintegrowanych strategii komunikacyjnych dla klienta
    • Aktywny udział przy przygotowywaniu projektów nowo biznesowych
    • Doskonalenie wiedzy i umiejętności, bieżące śledzenie trendów i innowacji na rynku mediowym, w szczególności w zakresie posiadanej specjalizacji.

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w agencji reklamowej w client service
    • Doświadczenie w pracy z klientem
    • Doświadczenie w pracy z copywriterami, grafikami, moderatorami, programistami oraz z influencerami
    • Doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń z podwykonawcami i klientem
    • Doświadczenie w koordynacji przygotowania kreacji do kampanii digital (display, social media)
    • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Office.

    Oferujemy:

    • Praca dla największej agencji mediowej na rynku
    • Pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach
    • Szeroką ofertę szkoleń i możliwości dalszego rozwoju zawodowego
    • Pakiet Multibenefit
    • Opieka medyczna Medicover
    • Ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
    • Dostęp do platformy e-learningowych
    • Świeże owoce
    • Polityka otwartych drzwi
    • Praca w koleżeńskiej, wspierającej atmosferze
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Praca przy międzynarodowych projektach
    • Wyjazdy integracyjne
    • Konkursy firmowe
    • Eventy pracownicze nastawione na integracje zespołową
    • Gwarancja miłej rozmowy rekrutacyjnej/ Przyjazna atmosfera procesu rekrutacyjnego
    • Świetna atmosfera pracy wśród pozytywnie zakręconych ludzi 😊.