Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Executive

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tailors Group

    Szybko rozwijająca się firma zajmująca się komunikacją (PR, SM, digital) poszukuje kandydatów na stanowisko Account Executive z obszaru PR z naciskiem na komunikację korporacyjną, finansową oraz znajomość branży nowych technologii. Pracujemy dla klientów z różnych sektorów - także największych przedsiębiorstw w Polsce. Prowadzimy działania w Polsce i za granicą. Oferujemy możliwość pracy w młodym, dynamicznym zespole przy bardzo ciekawych projektach.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • Realizacja projektów dla klientów TAILORS Group
    • Przygotowywanie materiałów informacyjnych (komunikaty prasowe, prezentacje)
    • Kontakt z dziennikarzami, KOLs i influencerami
    • Przygotowanie treści na potrzeby social media
    • Udział w tworzeniu strategii, rekomendacji i planów komunikacyjnych
    • Przygotowywanie research
    • Kontakt z podwykonawcami
    • Monitoring mediów
    Wymagania:
    • Doświadczenie w komunikacji korporacyjnej lub/i finansowej - co najmniej 2 lata
    • Znajomość branży nowych technologii
    • Kreatywność
    • "Lekkie" pióro
    • Zaangażowanie i chęć rozwijania się
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków będzie dużym atutem
    • Doświadczenie pracy w mediach i/lub PR będzie dodatkowym atutem
    • Wykształcenie ekonomiczne będzie dodatkowym atutem
    Oferujemy:
    • Pracę w młodym zespole, w szybko rozwijającej się firmie przy bardzo ciekawych, międzynarodowych projektach
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TAILORS Group zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest TAILORS Group. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.