Oferta pracy

Account Executive z jęz. francuskim

Gutenberg Networks Warszawa Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów z zakresu projektowania i przygotowania do druku gazetek promocyjnych, katalogów, ulotek i materiałów BTL

  • codzienna operacyjna współpraca i utrzymywanie relacji z francuskojęzycznym Klientem

  • nadzór merytoryczny i kontrola jakości realizowanych projektów

  • ścisła współpraca z pozostałymi zaangażowanymi w procesy działami Agencji: działem DTP i kreacją

  • ścisła współpraca z dedykowanym Account Managerem

  • stała inwentaryzacja aktywności komunikacyjnej na rynku francuskim i udział w analizie trendów wizualnych i graficznych

  • udział w projektach związanych z rozwojem współpracy z Klientem w obszarach produkcji digitalowej i foto (przy wsparciu merytorycznym osoby odpowiedzialnej za rozwój biznesu, odpowiednich działów Agencji i dedykowanego Account Managera)

Nasze wymagania

  • biegła, pozwalająca na w pełni płynną komunikację ustną i pisemną znajomość języka polskiego i francuskiego – warunek konieczny

  • min. 2 lat doświadczenia w pracy w obszarze kreacji i przygotowania do druku wydawnictw promocyjnych, custom publishing oraz POSM

  • umiejętność koordynacji wielu projektów jednocześnie

  • doskonała organizacja pracy i komunikatywność

  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji z Klientem oraz Współpracownikami

  • doświadczenie w zakresie realizacji projektów zgodnie z wytycznymi CI i BI

  • praktyczna podstawowa wiedza z zakresu print production

  • dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • atutem będzie doświadczenie w obszarze digital production, sesji zdjęciowych i/lub produkcji treści video

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz zaplecze socjalne

  • udział w budowaniu od podstaw biznesu i relacji z nowym Klientem

  • pracę nad zróżnicowanymi projektami z obszaru retail marketingu

  • możliwość rozwoju specjalistycznych kompetencji z obszaru zarządzania projektami i new business

  • dostęp do najnowszych technologii, narzędzi elearningowych i wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej struktury

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

Gutenberg Networks Warszawa Sp. z o.o.

Gutenberg Warszawa jest należącą do Grupy DDB agencją reklamową zajmującą się komunikacją marketingową, projektowaniem, produkcją, dostawą materiałów poligraficznych i reklamowych, a także produkcją digital.

Przewiń do profilu firmy