Account Manager ATL/BTL

Cheil Poland O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Marynarska 15, 02-674 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Cheil Poland is part of Cheil Worldwide ad agency network with HQ in Seoul, South Korea. We work mainly for Samsung (Poland, Europe and worldwide). Since 2018, when we have won Global Digital Production for Samsung we are rapidly growing. Our digital team is over 170 employees big, consisting of Strategists, Creatives, Analytics, Planners, UX/UI Designers, Motion Designers, PMs, Accounts, QAs, Web Publishers, Frontend and Backend Developers. Apart from traditional digital we are developing advanced solutions for retail.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Account Manager ATL/BTL

Zakres obowiązków:

  • budowanie relacji z klientem
  • koordynacja projektów z zakresu ATL/BTL
  • tworzenie prezentacji, kosztorysów oraz harmonogramów
  • przygotowywanie guide’ów dotyczących materiałów POS
  • dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów
  • kontrola kosztów zewnętrznych i wewnętrznych projektu
  • ścisła współpraca z z działami wewnętrznymi Agencji: strategii, kreacji, procesów, logistyki, produkcji
  • koordynacja całego procesu produkcji materiałów POS, produkcji ATL-owych i działań non standard
  • bieżąca analiza konkurencji

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji reklamowej
  • doświadczenie w prowadzeniu zintegrowanych kampanii z zakresu ATL/BTL
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dużej organizacji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy ze strategią / tworzenie briefów agencyjnych
  • doświadczenie w koordynacji projektów produkcyjnych: Video/spoty TVC/sesje zdjęciowe
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania długotrwałej relacji z klientami
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność

Naszym pracownikom oferujemy:

  • współpraca z polskimi oraz międzynarodowymi klientami
  • projekty krótko- i średnioterminowe z możliwością wykorzystania nowych rozwiązań / ram / technologii
  • współpraca z inżynierami, którzy budują fizyczne rozwiązania sprzedaży detalicznej, wykorzystując technologie takie jak rozpoznawanie twarzy, rozpoznawanie płci i wieku, sygnalizatory, śledzenie kroków, NFC, oznakowanie wideo itp.
  • współpraca na podstawie umowy o pracę (możliwy również kontrakt B2B)
  • pakiet benefitów pracowniczych (karta sportowa, karta obiadowa, opieka medyczna, opieka dentystyczna, ubezpieczenie na życie)
  • multidyscyplinarny, wielojęzyczny, wielokulturowy, młody i otwarty zespół
  • komfortowe, odnowione, nowoczesne biuro na Mokotowie
  • codziennie świeże owoce, płatki zbożowe i kawa
  • Chillout room z PS4 i grami planszowymi, taras

Administratorem danych jest Cheil Germany GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawa 02-674, Marynarska 15 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy