Account Manager (B2B - B2C)

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 16.05.2019
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 15.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    GRUPA ASSIDUUS działa na szeroko rozumianym rynku finansowym – w pośrednictwie finansowym, ubezpieczeniach, dotacjach unijnych, sukcesji, księgowości, prawie podatkowym i energii odnawialnej.

    ASSIDUUS INVESTMENT PARTNERS to niezależna firma doradztwa finansowego. Jeżeli jesteś osobą aktywną, gotową na zmiany i otwartą na ciekawe projekty, dołącz do nas i wybierz swoją ścieżkę kariery!
    Wysoko cenimy ambicję oraz chęć współpracy i rozwoju. Chcemy, aby nasi Pracownicy budowali swoją bezpieczną przyszłość i finansową niezależność.

    ASSIDUUS CONSULTING w imieniu ASSIDUUS INVESTMENT PARTNERS poszukuje kandydatów na stanowisko:

    ACCOUNT MANAGER (B2B - B2C)
    Miejsce pracy: cała Polska

    od idealnego kandydata oczekujemy:

    Od idealnego Kandydata oczekujemy:

    • Doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu Klientów biznesowych,
    • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych,
    • Umiejętności budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami biznesowymi,
    • Umiejętności negocjacji i komunikacji,
    • Wysokiej kultury osobistej.

    zakres obowiązków:

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie Klientów i analiza ich potrzeb,
    • Przygotowanie i prezentacja oferty produktowej,
    • Doradztwo w Inwestycjach Jednorazowych,
    • Doradztwo w ubezpieczeniach (Grupowych, Zdrowotnych, Życiowych),
    • Promowanie usług oraz produktów całej Grupy Kapitałowej,
    • Dbałość o nawiązanie i utrzymanie dobrych relacji z Klientami,
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    co oferujemy:

    Co oferujemy:

    • Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie w intensywnie rozwijającej się Firmie,
    • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
    CHCESZ ROZWIJAĆ SWOJĄ KARIERĘ?
    CZEKAMY NA CIEBIE!

    OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE APLIKACJI.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Assiduus Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r”. Informujemy, że Twoje dane mogą być przekazywane innym spółkom z grupy kapitałowej Assiduus.

    Pełna klauzula informacyjna znajduje się pod adresem: https://www.assiduus.pl/polityka-prywatnosci/