Oferta pracy

Account Manager B2B

Pracuj.pl dla Firm

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • praca bezpośrednio dla niemieckiego producenta wysokiej jakości sprzętu

  • sprzedaż B2B do klienta końcowego

  • kontakty z klientami z bazy własnej oraz działania pro aktywne budujące bazę własną

  • tworzenie indywidualnej oferty dla klienta

  • budowanie i podtrzymywanie kontaktów z nowymi i obecnymi klientami firmy

  • współpraca z firmami z branży przemysłowej

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży (dowolność branży)

  • doświadczenie w obsłudze klienta – ofertowanie, negocjacje, badanie potrzeb klienta

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • samodzielność w działaniu i zaangażowanie w realizację celów

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

  • Atrakcyjny system premiowania również podczas okresu próbnego

  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • Komfortową przestrzeń do pracy

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Prywatna opieka Medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Firma Swepro to firma, która od 30 lat dostarcza swoim klientom w Europie najwyższej jakości narzędzia pneumatyczne i akumulatorowe. Na co dzień współpracuje z klientami z branży przemysłowej, oferując im sprawdzone rozwiązania szyte na miarę ich potrzeb. W związku z stale powiększająca się bazą klientów, poszukujemy specjalisty na stanowisko Account Managera B2B.

Przewiń do profilu firmy