Account Manager – branża energetyczna

  • Katowice, Tychy, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-07-24
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2017-08-23)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Spółka ELGAS Energy, należąca do Grupy Kapitałowej GGE, europejskiego lidera na rynku gazu, energii elektrycznej oraz produkcji ciepła, w związku z rozwojem firmy w Polsce, ogłasza rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice (okolice), Sosnowiec, Tychy
Region Śląsk (nr referencyjny: 02)

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Podstawę oraz system premiowy
  • Służbowe narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • System profesjonalnych szkoleń
  • Znakomitą atmosferę pracy w zespole nastawionym na rozwój

Wymagania kwalifikacyjne stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie średnie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży min. 2 lata
  • Mile widziana znajomość rynku gazu i energii elektrycznej

Cechy osobowe preferowane na tym stanowisku:

Komunikatywność, lojalność, pracowitość, uczciwość, umiejętność pracy w zespole, punktualność, wytrwałość w dążeniu do celu, dobra organizacja pracy własnej.

Zakres zadań realizowanych na tym stanowisku:

  • Aktywne i efektywne poszukiwanie nowych Klientów i możliwości biznesowych w zakresie sprzedaży gazu ziemnego i energii elektrycznej
  • Identyfikacja potencjalnych klientów oraz rozwój i utrzymanie bazy danych
  • Nawiązanie oraz podtrzymanie długofalowych relacji biznesowych
  • Kompleksowa obsługa Klienta w trakcie trwania kontraktu
  • Bieżące planowanie działań sprzedażowych i ich raportowanie
  • Obsługa i utrzymanie bieżącego portfela klientów

Oferty: życiorys zawodowy z aktualnym zdjęciem z numerem referencyjnym, prosimy składać w formie pisemnej za pomocą przycisku:

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się