Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager – branża IT

Qual

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego Klienta, wiodącej na rynku grupy działającej w obszarze systemów / rozwiązań IT - poszukujemy osoby na stanowisko: Account Manager – branża IT

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie założonych planów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów pod kątem sprzedaży rozwiązań IT,

  • prowadzenie działań x-/up-selling’owych w ramach pogłębiania współpracy i relacji z przydzielonymi klientami,

  • odpowiedzialność za całość procesu sprzedażowego (od analizy potrzeb przez kreowanie rozwiązań po finalne negocjacje),

  • bliska współpraca z innymi działami organizacji,

  • reprezentowanie firmy podczas zewnętrznych wydarzeń branżowych,

  • śledzenie trendów technologicznych oraz identyfikacja możliwości biznesowych,

  • raportowanie wyników realizowanych działań.

Wymagania pracodawcy

  • ugruntowane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość branży IT,

  • wysokie kompetencje sprzedażowe związane z realizacją zadań na poszczególnych etapach procesu decyzyjnego/zakupowego klienta,

  • doświadczenie w przygotowywaniu, prezentacji ofert, modyfikacji produktów celem realizacji optymalnego modelu współpracy z klientami,

  • atutem będzie doświadczenie w procedurach przetargowych,

  • silne nastawienie na poszukiwanie i tworzenie rozwiązań,

  • umiejętność aktywnego budowania relacji i efektywnej sprzedaży na różnych szczeblach organizacji,

  • wysokie umiejętności priorytetyzacji powierzonych zadań, samodzielności, odpowiedzialności,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, wysoki poziom kultury osobistej w tym dbałość o estetykę słowa mówionego / pisanego,

  • zaangażowanie oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • prawo jazdy kat. B,

Pracodawca oferuje

  • odpowiedzialną rolę mającą znaczący wpływ na funkcjonowanie i dalszy rozwój spółki,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i doświadczenia,

  • system premiowy uzależniony od osiąganych wyników,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • pakiet świadczeń pozapłacowych: (opieka medyczna, program sportowo-rekreacyjny OK System, ubezpieczenie na życie),

  • szkolenia produktowe i handlowe,

  • pracę w przyjaznym środowisku wśród otwartych i pozytywnie nastawionych profesjonalistów,

  • konkurencyjne mechanizmy rozwoju kompetencji i budowy indywidualnej ścieżki kariery.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Qual

Qual jest firmą doradczą, która specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań, dotyczących funkcjonowania oraz zarządzania obszarem zasobów ludzkich organizacji. W zakres naszych usług wchodzą przede wszystkim realizacja projektów rekrutacyjnych jak i konsulting, którego celem jest zwiększenie efektywności funkcjonowania organizacji, poprzez usprawnienie oraz optymalizację procesów dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Poszukujemy Account Managera z ugruntowanym doświadczeniem w pozyskiwaniu klientów. Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za realizowanie założonych planów sprzedażowych i zarządzanie współpracą z klientami, celem realizacji strategii biznesowej organizacji w tym obszarze.