Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Manager

  • Toruń, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-06-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń
    Jesteśmy jednym z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się centrów przetwarzania danych w Polsce. Jako jedyne data center w Polsce zarządzamy nowoczesną infrastrukturą ICT, która powstała i funkcjonuje w oparciu o rygorystyczną i prestiżową certyfikację TIER III amerykańskiego The Uptime Institute. Dla naszych Klientów dostarczamy profesjonalne usługi cloud & data center, których portfolio bezustannie poszerzamy. Stale dopasowujemy się do wymagań dynamicznego rynku IT, zapewniając naszym Klientom nową wartość.

    Zbudowaliśmy bardzo przyjazną, nieformalną, ale profesjonalną kulturę pracy zespołowej, opartą na transparentności, sprawiedliwym traktowaniu i dążeniu do ciągłego rozwoju zarówno naszej firmy, jak i osobistych umiejętności. Nasze ambicje sięgają wysoko ponad chmury i stale podnosimy sobie poprzeczkę. Od inżynierów przez specjalistów, po managerów szukamy talentów, które pomogą nam dalej rozwijać Exea Data Center. Dołącz do naszego zespołu w nowej roli.

    Twoje główne zadania i wyzwania:

    • rozwój portfela Klientów w segmencie B2B na terenie Polski,
    • tworzenie strategii oraz samodzielne prowadzenie negocjacji,
    • kwalifikacja i obsługa pozyskiwanych i napływających leadów,
    • identyfikacja potrzeb Klientów i opracowywanie rozwiązań,
    • prowadzenie ciągłości procesu sprzedaży (prezentacja, kalkulacja cenowa, ofertowanie, negocjacje, redagowanie umów),
    • bieżące raportowanie działalności,

    Zainteresowany? Upewnij się, że:

    • posiadasz wiedzę w zakresie produktów i usług chmurowych / data center / ICT,
    • posiadasz udokumentowane doświadczenie w sprzedaży i/lub accountingu w firmie z obszaru: cloud / data center/ nowych technologii / software / konsultingu IT,
    • potrafisz skoordynować pracę własną oraz zespołu wspierającego sprzedaż w sposób efektywny i często pod presją czasu,
    • jesteś gotowy do podróży służbowych (przeciętnie 1-2 razy w tygodniu),
    • nie masz problemu z komunikacją w języku angielskim,

    Zdobędziesz dodatkowe punkty, jeśli:

    • znasz rozwiązania z obszaru VMware, Veeam,

    Zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie:

    Mamy standardy w stylu: biblioteka firmowa, pakiet medyczny, dodatek do wakacji wczasy pod gruszą, elastyczne godziny pracy, umowa o pracę, bonusy za wyniki, bezpłatny parking, narzędzia pracy, ale to co nas naprawdę wyróżnia to:

    • zaufanie do ludzi
    • duży i realny wpływ na nasze projekty
    • dostęp do najnowszych technologii IT
    • odpowiedzialność za swój kawałek podłogi
    • nie robienie rzeczy bez sensu
    • kultura feedbacku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Przeczytaj naszą Politykę prywatności dostępną tutaj: https://exea.pl/polityka-prywatnosci/ i sprawdź w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie masz związane z tym prawa.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”