Logo Pracuj.pl

Account Manager

RESPECT ENERGY S.A.O firmie

  • Bytów
    Bytów, pomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych celów jakościowych i ilościowych w określonych interwałach czasowych.
  • Aktywne poszukiwanie, identyfikowanie i pozyskiwanie potencjalnych klientów.
  • Bieżąca obsługa klienta, utrzymywanie relacji i rozwijanie współpracy oraz stałe monitorowanie satysfakcji klienta ze współpracy.
  • Przygotowywanie ofert, ich prezentacja oraz negocjacje z klientami i finalizacja kontraktów.
  • Monitorowanie rynku i konkurencji.
  • Czynny udział w działaniach marketingowych i networkingowych.
  • Raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami (np. CRM, Salesbook).
  • Współpraca z innymi zespołami/osobami w organizacji.
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży energetycznej, usługowej, reklamowej, ubezpieczeniowej.
  • Umiejętność pracy z małym i średnim Klientem i budowania długofalowych relacji biznesowych.
  • Znajomość etykiety biznesowej i wysokiej kultury osobistej.
  • Umiejętność ustalania priorytetów zadań i pracy pod presją czasu.
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Samochód służbowy, iPad, telefon.
  • Duże możliwości rozwoju w dynamicznie rosnącej spółce energetycznej.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz platformę benefitową po okresie próbnym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia za wyniki.
  • Pracę w zespole silnie zorientowanym na rozwój i współpracę.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • Platforma benefitowa

RESPECT ENERGY S.A.

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Account Manager, Bytów