Account Manager C&I (sieci infrastrukturalne, odwodnienia dachów)

Wavin PolskaO firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • osiąganie założonych celów sprzedażowych w obszarze C&I/QS w sektorze budownictwa infrastrukturalnego oraz inwestycji kubaturowych ;
  • profesjonalne doradztwo i sprzedaż partnerom oraz Klientom, tj. inwestorom, projektantom, wykonawcom; dystrybutorom;
  • aktywne poszukiwanie i realizowanie nowych możliwości rozwoju biznesu;
  • współpraca z zespołem sprzedażowym w celu wykorzystania relacji z Klientami krajowymi w celu dostosowania i realizacji inicjatyw handlowych;
  • wykorzystywanie bazy CRM jako narzędzia do zarządzania sprzedażą:
  • bieżąca aktualizacja danych Klientów;
  • rejestracja regularnych spotkań z Klientami;
  • bieżące dzielenie się postępami w rozwoju portfolia Klientów;
  • dzielenie się kluczowymi spostrzeżeniami dotyczącymi krótko- i długoterminowych możliwości rozwoju w swoim obszarze działania;
  • zarządzanie procesem sprzedaży;
  • ścisła współpraca z Kierownikami ds. Kluczowych Klientów oraz Doradcami Techniczno-Handlowymi w zwiększaniu udziału Wavin w rynku ;
  • współpraca z innymi działami firmy w celu rozwijania portfolio produktów;
  • proaktywne wspieranie i angażowanie członków zespołów z innych kategorii produktów w celu zastosowania tzw. sprzedaży krzyżowej przy udziale innych jednostek biznesowych Wavin .

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług w sektorze B2B;
  • doświadczenie i wiedza w obszarze instalacji sanitarnych i podobnych (zarówno w odniesieniu do Klientów, produktów, jak i rozwoju rynku);
  • dobra znajomość lokalnego rynku biznesowego;
  • znajomość specyfikacji technicznych, norm rynkowych, jakości i przepisów (preferowane);
  • prawo jazdy kategorii B;
  • umiejętność biegłej obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.
  • umiejętność nawiązywania, budowania i utrzymania długoterminowych relacji z Klientami;
  • umiejętność komunikacji i właściwej identyfikacji potrzeb Klientów;
  • umiejętność prowadzenia negocjacji w rozmowach z decydentami na różnych szczeblach hierarchii firmy;
  • umiejętność taktycznego działania w złożonym i szybko zmieniającym się środowisku;
  • wysoka kultura osobista i entuzjazm;
  • bardzo dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem;
  • samodzielność i zdecydowanie w działaniu;
  • postawa przedsiębiorcza i proaktywna.

To oferujemy

  • umowa o pracę;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • 25% premia sprzedażowa kwartalna i 7,5% premia sprzedażowa roczna;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość pracy zdalnej;
  • realny wpływ na działalność firmy;
  • udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach;
  • prywatna opieka medyczna;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • program wdrożenia do pracy;
  • podnoszenie kompetencji (szkolenia, projekty międzynarodowe);
  • karty podarunkowe (2 x w roku);
  • karta Multisport;
  • przyjazna i wspierająca atmosfera pracy;
  • standardowe narzędzia pracy, tj. samochód służbowy, laptop, smartphone.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Etap wstępny (rozmowa telefoniczna)

2

Rozmowa rekrutacyjna (indywidualna)

3

Informacja zwrotna i/lub oferta

4

Powitanie w naszej firmie

CO JESZCZE?

Wavin rozumie i docenia różnorodność, zatrudniając ponad 12 000 pracowników w ponad 40 krajach. Zapewniamy kulturę współpracy i wsparcia, w której zachęcamy wszystkich naszych pracowników do rozwijania swoich talentów.

NASZA ORGANIZACJA:

Wavin jest częścią Grupy Orbia, społeczności firm połączonych wspólnym celem: rozwojem życia na całym świecie. Zatrudniając ponad 22 000 pracowników na całym świecie Orbia zobowiązuje się do wspierania Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ poprzez łączenie zasobów, kultur i pomysłów w celu promowania zrównoważonych i regeneracyjnych praktyk. Więcej informacji: www.orbia.com.

Miejsce pracy: Północna Polska

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na swoje otoczenie, a Twoim celem jest praca w firmie, która ma jasną i konkretną misję - czytaj dalej i dowiedz się, jak tego dokonać!

Pracując w Wavin otrzymasz szansę pracy w nowoczesnej organizacji zorientowanej na cel i dającej poczucie sensu. Możesz stać się częścią wyjątkowej kultury organizacyjnej i brać udział w ciągłym doskonaleniu nie tylko firmy, ale przede wszystkim samego/-ej siebie.

Account Manager C&I (sieci infrastrukturalne, odwodnienia dachów), pomorskie