Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager Corporate Solutions

Pyszne.pl

Pyszne.pl

Powstańców Śląskich 9

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowego biznesu poprzez rozmowy telefoniczne, prezentacje online oraz aktywności w portalach społecznościowych

  • Reprezentowanie Pyszne.pl dla Biznesu i prezentowanie korzyści płynących z przystąpienia do platformy

  • Wyszukiwanie nowych możliwości biznesowych (leadów)

  • Promowanie (najnowszych) produktów i usług JustEat Takeaway.com

  • Współpraca z kolegami z innych działów

  • Raportowanie wyników sprzedaży oraz śledzenie i informowanie o rozwoju rynku i konkurencji

Podział czasu pracy
70%

Pozyskanie klienta w celu sprzedaży Pyszne.pl for Business

20%

Raportowanie wyników sprzedażowych

10%

Dosprzedaż i rozwój oferty pozyskanych klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej do klientów biznesowych

  • Znajomość branży benefitów będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+

  • Dobra organizacja i umiejętność zarządzania czasem oraz rzetelność w pracy

  • Dokładność w raportowaniu

  • Aby pasować do rodziny Pyszne.pl, powinieneś być osobą elastyczną, samodzielną i zmotywowaną. Zawsze masz ochotę na dobrą zabawę z kolegami z pracy, a poczucie humoru jest nie mniej ważne niż ambitne podejście do własnej pracy

To oferujemy

  • Praca w szybko rozwijającej się firmie

  • Umowa o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie - podstawa + system premiowy

  • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa

  • Dofinansowanie do posiłków na Pyszne.pl w usłudze Pyszne.pl for Business

  • Bycie częścią wspaniałego, profesjonalnego i międzynarodowego zespołu

  • Wspaniałe (globalne) imprezy firmowe, takie jak zagraniczny wyjazd na narty i wiele innych!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jako Account Manager - Corporate Solutions w JustEat Takeaway.com/ Pyszne.pl zadbasz rozwój platformy Corporate Solutions. Twój zmysł sprzedaży, siła perswazji i kreatywność sprawią, że nowe firmy zaczną korzystać z serwisu Pyszne.pl for Business.

Pyszne.pl

Obecnie Just Eat Takeaway.com to przodująca firma dostarczająca jedzenie. Naszym celem jest stanie się najlepszą firmą dostarczającą jedzenie na całej planecie.

Będąc częścią rozwijającej się i konkurencyjnej branży, stawiamy na międzynarodowe standardy, dlatego nieustannie dążymy do spełniania potrzeb naszych klientów.

To właśnie tutaj pojawiasz się Ty!

Przewiń do profilu firmy