Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager - Doradca Klienta Orange

Emero Group Sp. z o.o. Sp. kO firmie

4 9998 999 / mies. (zal. od umowy)
  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Specjalista

Dołącz do najlepszych w EMERO. Pracuj dla sieci numer#1 w Polsce. Jesteśmy Agentem Orange Polska, działającym w branży telekomunikacyjnej od 2006 roku. Świadczymy sprzedaż szeregu usług telefonii stacjonarnej i komórkowej na rynku klienta indywidualnego i biznesowego. Chcesz dobrze zarabiać i nie boisz się wyzwań? Cenisz ludzi prowadzących firmy i potrafisz znaleźć z nimi wspólny język? Negocjacje, sprzedaż i nowoczesne technologie – chcesz, aby stało się to Twoją codziennością? Jeśli wszystkie odpowiedzi są na tak to właśnie Ciebie szukamy – dołącz do nas!

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie i utrzymanie Klientów Biznesowych z segmentu małych i średnich firm
  • Sprzedaż produktów i usług Orange w tym nowoczesnych rozwiązań z zakresu ICT, energii elektrycznej oraz Fotowoltaiki
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Praca na wskazanych bazach i dedykowanych kampaniach
  • Doradztwo w zakresie ofert i usług Operatora

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w kontaktach, sprzedaży B2B lub B2C
  • Jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w terenie
  • Masz prawo jazdy kat. B
  • Dobrze zarządzasz czasem i organizujesz sobie pracę
  • Chętnie rozwijasz i podnosisz swoją wiedzę oraz kwalifikacje
  • Lubisz wyznawani sprzedażowe i prowadzenie negocjacji
  • Znajomość pakietu Office

Oferujemy:

  • Umowa B2B
  • Gwarantujemy wsparcie finansowe na start i rozwój
  • Wysokie premie prowizyjne uzależnione od wyników
  • Dostęp do bazy Klientów Biznesowych
  • Profesjonalne wdrożenie - wsparcie oraz pełną opiekę doświadczonych managerów
  • Nieodpłatny pełen zakres szkoleń wprowadzających do pracy
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Pracę od zaraz u największego Operatora Telekomunikacyjnego na rynku

JEŻELI PRACUJESZ W BRANŻY TELEKOMUNIKACYJNEJ, ENERGETYCZNEJ LUB PROWADZISZ ZESPÓŁ SPRZEDAŻOWY, KONIECZNIE SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! TO WŁAŚNIE DLA CIEBIE MAMY DODATKOWE WSPARCIE FINANSOWE!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne