Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EMERO GROUP SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Krakowie, ul. Balicka 97 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest EMERO GROUP SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Krakowie, ul. Balicka 97. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager - Doradca Klienta Orange

Emero Group Sp. z o.o. Sp. k

umowa zlecenie
4 9998 999 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 9998 999 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 10 dni
    do: 04 cze 2022
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Twoje zadania:

Aktywne pozyskiwanie i utrzymanie Klientów Biznesowych z segmentu małych i średnich firm

Sprzedaż produktów i usług Orange w tym nowoczesnych rozwiązań z zakresu ICT, energii elektrycznej oraz Fotowoltaiki

Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

Praca na wskazanych bazach i dedykowanych kampaniach

Doradztwo w zakresie ofert i usług Operatora

Nasze wymagania

Szukamy Ciebie jeśli:

Posiadasz doświadczenie w kontaktach, sprzedaży B2B lub B2C

Jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w terenie

Masz prawo jazdy kat. B

Dobrze zarządzasz czasem i organizujesz sobie pracę

Chętnie rozwijasz i podnosisz swoją wiedzę oraz kwalifikacje

Lubisz wyznawani sprzedażowe i prowadzenie negocjacji

Znajomość pakietu Office

To oferujemy

Oferujemy:

Umowa B2B

Gwarantujemy wsparcie finansowe na start i rozwój

Wysokie premie prowizyjne uzależnione od wyników

Dostęp do bazy Klientów Biznesowych

Profesjonalne wdrożenie - wsparcie oraz pełną opiekę doświadczonych managerów

Nieodpłatny pełen zakres szkoleń wprowadzających do pracy

Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

Pracę od zaraz u największego Operatora Telekomunikacyjnego na rynku

JEŻELI PRACUJESZ W BRANŻY TELEKOMUNIKACYJNEJ, ENERGETYCZNEJ LUB PROWADZISZ ZESPÓŁ SPRZEDAŻOWY, KONIECZNIE SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! TO WŁAŚNIE DLA CIEBIE MAMY DODATKOWE WSPARCIE FINANSOWE!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

Dołącz do najlepszych w EMERO. Pracuj dla sieci numer#1 w Polsce. Jesteśmy Agentem Orange Polska, działającym w branży telekomunikacyjnej od 2006 roku. Świadczymy sprzedaż szeregu usług telefonii stacjonarnej i komórkowej na rynku klienta indywidualnego i biznesowego. Chcesz dobrze zarabiać i nie boisz się wyzwań? Cenisz ludzi prowadzących firmy i potrafisz znaleźć z nimi wspólny język? Negocjacje, sprzedaż i nowoczesne technologie – chcesz, aby stało się to Twoją codziennością? Jeśli wszystkie odpowiedzi są na tak to właśnie Ciebie szukamy – dołącz do nas!