Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager ds. diagnostyki molekularnej

BIOVIGEN sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i promocja produktów firmy

  • Realizację celów sprzedażowych oraz opiekę nad Klientami

  • Budowanie długofalowych relacji z klientem

  • Doradztwo merytoryczne i naukowe w obszarze stosowanych rozwiązań

  • Organizowanie spotkań on-line dla klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (biotechnologia lub pokrewne)

  • Znajomość technik biologii molekularnej

  • Doświadczenie w aplikacji RT-PCR z analizą danych

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji

  • Samodzielności oraz zdolności planowania i organizacji własnej pracy

  • Obsługa komputera (MS Office)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i w piśmie

To oferujemy

  • Pracę w firmie nastawionej na nowoczesne rozwiązania technologiczne

  • Atrakcyjny system szkoleń (krajowych i zagranicznych)

  • Umowę o pracę oraz rzetelny i klarowny system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Samochód służbowy oraz narzędzia niezbędne do pracy na powyższym stanowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

BIOVIGEN sp. z o.o.

Wiemy, że dobrzy i rzetelni pracownicy stanowią podstawę sukcesu firmy. Zależy nam aby takie osoby dołączyły do naszego zespołu. Praca u nas oznacza samodzielność w działaniu, możliwość realizowania się oraz zapewnia dalszy rozwój umiejętności.

Firma Biovigen Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży odczynników i testów diagnostycznych, oferuje kompleksowe rozwiązania do laboratoriów genetycznych, cytogenetycznych, zajmujących się diagnostyką molekularną nowotworów.

Przewiń do profilu firmy