Oferta pracy

Account Manager ds. obsługi kontraktów na rynek niemiecki

Ekt Instal

Ekt Instal

Wagonowa 2d

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych kontrahentów na terenie Niemiec

  • Wyjazdy służbowe w celu nawiązywania i podtrzymywania relacji handlowych na rynku niemieckojęzycznym

  • Negocjowanie stawek za pomocą kalkulatora opłacalności

  • Ofertowanie kontrahentów

  • Obsługa organizacyjna podpisanych umów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Minimum 2 lata doświadczenia handlowego w aktywnej sprzedaży na terenie Niemiec

  • Umiejętność pracy w środowisku niemieckojęzycznym

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • Gotowość do podróży służbowych – średnio 1 podróż w kwartale na 3-4 dni

  • Aktywne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i premii

  • Prosty i atrakcyjny system premiowy bez górnego limitu

  • Mocne wsparcie wdrożeniowe

  • Jasny zakres obowiązków

  • Wszystkie potrzebne narzędzia pracy handlowca

  • Wewnętrzne szkolenia stanowiskowe oraz zewnętrzne 2-dniowe szkolenie z zakresu technik sprzedaży

  • Miłą atmosferę pracy w zgranym i spójnym zespole

O nas

Firma EKT Instal Sp. z o.o. działa jako podmiot wpisany do rejestru spółek prowadzących działalność związaną z branżą elektryczno-montażową. Naszym głównym celem jest udostępnianie pracowników z branży elektrycznej do wsparcia naszych niemieckich kontrahentów. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. Zatrudniamy pracowników z całej Polski. Zapraszamy do nas.