Oferta pracy

Account Manager ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych

Nationale-Nederlanden

  • Bochnia

    Bochnia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych z segmentu MSP

  • Sprzedaż ubezpieczeń grupowych oraz opieka nad portfelem

  • Realizacja planu sprzedażowego

  • Budowanie pozytywnego wizerunku Nationale-Nederlanden wśród klientów biznesowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń grupowych

  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów biznesowych

  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami biznesowymi

  • Umiejętność negocjacji i komunikacji oraz wysoka kultura osobista

  • Motywacja do osiągania założonych celów sprzedażowych

  • Gotowość do pracy w terenie oraz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stały dochód podstawowy plus jeden z najkorzystniejszych systemów premiowych na rynku (bez limitu)

  • Ubezpieczenie grupowe i kartę Benefit Systems

  • Samochód służbowy, kartę flotową, laptop, telefon komórkowy, drukarkę

  • Wsparcie asystenckie Call Center oraz narzędzia prospectingowe

  • Dostępność leadów

  • Program szkoleń dopasowany do potrzeb

  • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju

  • Współpracę z marką, cieszącą się ogromnym zaufaniem Klientów

  • Dodatkowo dla najlepszych wyjazdy zagraniczne i inne nagrody

Nationale-Nederlanden to nie taka zwykła firma. O tym co ważne, mówimy wprost – bez owijania w bawełnę. Działając, wychodzimy poza schemat, pracujemy nieszablonowo i lubimy nowatorskie rozwiązania. A utarte szlaki? To zostawiamy sobie na górskie wycieczki po pracy. A że bezpieczeństwo to nasza działka, troszczymy się o to, by nasi pracownicy czuli się u nas stabilnie.

Przewiń do profilu firmy