Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Manager ds. sprzedaży ubezpieczeń grupowych

  • Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, małopolskie
  • Specjalista
  • 28.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Masz doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń grupowych, chcesz pracować z najlepszymi i widzieć wymierne efekty swojej pracy?

Jako Account Manager dołączysz do ambitnego zespołu i będziesz odpowiadać za sprzedaż konkurencyjnego na rynku produktu w obszarze MSP.
Miejsce pracy: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych z segmentu MSP
  • Sprzedaż ubezpieczeń grupowych oraz opieka nad portfelem
  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Nationale Nederlanden wśród klientów biznesowych

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń grupowych
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów biznesowych
  • Przedsiębiorczość, dynamizm oraz gotowość do pracy w terenie
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami biznesowymi
  • Chcesz dowiedzieć się więcej o zespole, kulturze organizacyjnej, naszej metodyce pracy? Zaaplikuj – chętnie odpowiemy na pytania i opowiemy o szczegółach pracy.

Nasza oferta:

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe 4200zł brutto
  • Atrakcyjny system premiowy (średnie wynagrodzenie ~10 700zł)
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Samochód, karta paliwowa, laptop, telefon komórkowy
  • Wsparcie asystenckie Call Center oraz narzędzia prospectingowe
  • Program szkoleń związanych ze ścieżką Twojego rozwoju
  • Praca z marką, cieszącą się ogromnym zaufaniem Klientów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem podanych danych osobowych jest Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe SA z siedzibą w Warszawa 00-342, Topiel 12. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.