Ta oferta pracy jest nieaktualna od 203 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Manager ds. sprzedaży ubezpieczeń grupowych

  • Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-12-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Masz doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń grupowych, chcesz pracować z najlepszymi i widzieć wymierne efekty swojej pracy?

    Jako Account Manager dołączysz do ambitnego zespołu i będziesz odpowiadać za sprzedaż konkurencyjnego na rynku produktu w obszarze MSP.
    Miejsce pracy: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów

    Twoje zadania:

    • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych z segmentu MSP
    • Sprzedaż ubezpieczeń grupowych oraz opieka nad portfelem
    • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego
    • Budowanie pozytywnego wizerunku Nationale Nederlanden wśród klientów biznesowych

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń grupowych
    • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów biznesowych
    • Przedsiębiorczość, dynamizm oraz gotowość do pracy w terenie
    • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami biznesowymi
    • Chcesz dowiedzieć się więcej o zespole, kulturze organizacyjnej, naszej metodyce pracy? Zaaplikuj – chętnie odpowiemy na pytania i opowiemy o szczegółach pracy.

    Nasza oferta:

    • Stałe wynagrodzenie podstawowe 4200zł brutto
    • Atrakcyjny system premiowy (średnie wynagrodzenie ~10 700zł)
    • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
    • Samochód, karta paliwowa, laptop, telefon komórkowy
    • Wsparcie asystenckie Call Center oraz narzędzia prospectingowe
    • Program szkoleń związanych ze ścieżką Twojego rozwoju
    • Praca z marką, cieszącą się ogromnym zaufaniem Klientów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem podanych danych osobowych jest Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe SA z siedzibą w Warszawa 00-342, Topiel 12. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.