BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.

Account Manager - dział kosmetyków

BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Migdałowa 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 29 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Migdałowa 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie polityki sprzedaży wybranej grupy produktów oraz odpowiedzialność za jej realizację,

  • nawiązywanie kontaktu i budowanie partnerskich relacji z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy oraz dostawcami,

  • negocjowanie warunków współpracy,

  • monitorowanie rynku w celu rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych,

  • przygotowanie i prezentacja ofert handlowych,

  • sprzedaż towarów i usług do wybranej grupy klientów, we współpracy ze Stacjonarnym Przedstawicielem Handlowym,

  • współpraca z Product Managerami/ Specjalistami ds. Zakupów/ Technologami w realizacji procesów sprzedaży,

  • przestrzeganie realizacji planu sprzedaży i wyznaczonych projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, technologia kosmetyków, chemia organiczna lub pokrewne,

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość branży i rynku kosmetyków oraz udokumentowane sukcesy w zakresie rozwoju i sprzedaży tej grupy produktów,

  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne pozwalające na budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami firmy,

  • urodzeni negocjatorzy, dla których sprzedaż jest pasją,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność i decyzyjność w działaniu,

  • pozytywne nastawienie oraz są zorientowanie na współpracę i „grę do jednej bramki”,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B2),

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej,

  • dzięki pracy w międzynarodowym środowisku, pełnym wyzwań, otrzymasz codzienną dawkę pozytywnych emocji i niezliczoną liczbę okazji do korzystania z języka angielskiego,

  • realny wpływ na rozwój biznesu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń z pakietem świadczeń dodatkowych, a także – co dla nas oczywiste – profesjonalne narzędzia pracy,

  • stabilizację poprzez możliwości przystąpienia do finansowanego przez spółkę Pracowniczego Programu Emerytalnego "Brenntag PPE" (po roku od zatrudnienia).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy liderem światowego rynku dystrybucji surowców i dodatków chemicznych dla przemysłu. Łączymy naszych dostawców i klientów w partnerstwie tworzącym wartość dla każdej ze stron. Sukces naszej firmy buduje 17 500 Pracowników, w ponad 70 krajach, pracujący w 640 naszych placówkach. Oferujemy ponad 10 tysięcy produktów – standardowych i specjalistycznych surowców chemicznych oraz ścisłą współpracę ze światowej klasy dostawcami. Zapewniamy kompleksową obsługę 195 000 Klientów w różnorodnych sektorach przemysłu, rozwiązania szyte na miarę w zakresie aplikacji, marketingu oraz logistyki.

Przewiń do profilu firmy

Terytorium działania: województwo mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie.