Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Manager dział Life Science - Segment Pharma

  • łódzkie
  • Kierownik
  • 24.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kariera w firmie Merck to nieustająca podróż pełna nowych odkryć. Od 350 lat z ogromną pasją, zaangażowaniem i odwagą szukamy nowatorskich rozwiązań w zakresie nauki i technologii w sektorach Healthcare, Life Science i Performance Materials. Dzięki ich wdrażaniu 52 000 naszych pracowników ma niezwykły wpływ na to, jak cały świat żyje, pracuje i bawi się.
    Obszar działania: woj. mazowieckie, łódzkie, podlaskie

    Główne zadania:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację celów sprzedażowych firmy w zakresie promocji i sprzedaży produktów z obszaru Research & Applied, budowanie wizerunku firmy oraz rozwój kontaktów z klientami – firmami farmaceutycznymi i kosmetycznymi. Ponadto do zadań tej osoby będzie należało: analizowanie rynku, monitorowanie potrzeb klientów, negocjowanie warunków współpracy oraz analizowanie bieżących wyników, wypracowywanie nowych propozycji i rozwiązań.

    Oczekujemy od kandydatów:

    • Wykształcenia wyższego w zakresie biologii/chemii, biotechnologii, nauk przyrodniczych lub pokrewne
    • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy z klientami z przemysłu farmaceutycznego
      i kosmetycznego
    • Samodzielności w prowadzeniu procesu handlowego i znajomości podstawowych technik sprzedaży
    • Gotowości do identyfikowania i skutecznego docierania do właściwej grupy klientów wspartej orientacją na wyniki
    • Odpowiedzialności i umiejętności organizacji pracy własnej
    • Prawa jazdy kategorii B
    • Dobrej znajomości języka angielskiego
    • Mile widziana znajomość przemysłu farmaceutycznego w zakresie wytwarzania lub analityki laboratoryjnej (GMP/GLP)

    Oferujemy:

    W Merck dajemy Ci możliwości wdrażania innowacyjnych pomysłów, wspieramy w realizacji celów i zachęcamy do podążania za ambicjami. Chcemy, abyś razem z nami poszukiwał nowych wyzwań i poszerzał horyzonty w czym pomoże Ci nasza zróżnicowana struktura biznesowa. Wierzymy w potencjał i odpowiedzialność każdego pracownika. Cenimy osoby przedsiębiorcze i świadome swojego potencjału, które inwestują w rozwój kariery zawodowej w zgodzie ze swoimi aspiracjami i priorytetami w życiu. Jeśli jesteś ciekawy świata, dołącz do nas!

    Oferujemy umowę o pracę, niezbędne narzędzia (samochód, laptop, telefon), bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. multisport czy opieka medyczna) i możliwość dołączenia do świetnego zespołu z jeszcze lepszym managerem. Nasze produkty są rozpoznawalne, długo obecne na rynku i mają bardzo dobre opinie, więc praca z nimi to sama przyjemność.

    Złóż aplikację i zapoznaj się z dodatkowymi informacjami na come2merck.com

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”.