Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Account Manager

Wedding Dream Group Sp. Z o.o.

Płowiecka 3

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż powierzchni reklamowych

  • sprzedawanie produktów największej platformy ślubnej w Polsce

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami i pozytywnego wizerunku firmy

  • raportowanie efektów zrealizowanych działań

  • aktywne poszukiwanie Partnerów biznesowych

  • branie udziału w wydarzeniach branżowych (targi)

  • współpracowanie z pozostałymi działami w firmie w celu realizacji zamierzonych działań

Nasze wymagania

  • posiadasz poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży

  • proaktywnie podchodzisz do swoich obowiązków

  • masz wysoką motywację do działania i orientację na realizację celów

  • łatwość nawiązywania kontaktów i cechuje Cię wysoka kultura osobista

  • umiejętnie planujesz i działasz samodzielnie

  • jesteś zorientowany na potrzeby Klienta.

To oferujemy

  • Realny wpływ na strategiczny rozwój organizacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej ENEL- MED

Wedding Dream Izabela Janachowska to najprężniej rozwijająca się platforma ślubna w Polsce, budowana przez ekspertów tematyki weddingowej i lifestylowej na wielu płaszczyznach: telewizja, portal, YouTube, Instagram i Facebook a także aplikacja mobilna. W zaledwie kilka miesięcy zgromadziliśmy kilkusettysięczną społeczność, która się stale powiększa. Kanał Wedding Dream Izabela Janachowska zyskał już ponad 143 000 subskrybentów a licznik na Facebook’u już dawno przekroczył 127 000 polubień. Na Instagramie śledzi nas łącznie ponad 68 000 osób, a każdy sezon programów prowadzonych przez Izabelę Janachowską przyciąga przed telewizory ponad 2 000 000 widzów. W lutym 2020 odbyła się premiera darmowej aplikacji WeddingDream.App, która ma za zadanie ułatwić zorganizowanie ślubu i wesela wszystkim Parom Młodym.

Przewiń do profilu firmy