Logo Pracuj.pl

Account Manager (eventy)

dentsu PolskaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

dentsu Polska

Czerska 12

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie działań klientów agencji głównie w obszarze eventów i aktywacji około - eventowych;
  • Planowanie, realizacja i rozwijanie działań komunikacyjnych Klientów;
  • Bieżąca współpraca z Klientem - w tym umiejętność rozwiązywania i zarządzania trudnymi sytuacjami;
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz poszukiwanie nowych rozwiązań;
  • Współpraca z zespołami kreacji, strategii, produkcji;
  • Tworzenie wycen, zestawień, raportów;
  • Monitorowanie rynku oraz wdrażanie najnowszych trendów do strategii;
  • Przygotowywanie i udział w prezentacjach przetargowych.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego w agencji eventowej na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w obszarze eventowym (mile widziane doświadczenie w obszarze BTL oraz digital);
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziana znajomość mechanizmów promocyjnych;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Odpowiedzialność za powierzone obowiązki;
  • Otwartość na nowe, nieszablonowe wyzwania;
  • Samodyscyplina niezbędna do pracy w systemie Home office;
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Udział w realizacji ciekawych projektów dla dużych międzynarodowych klientów;
  • Bieżący dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku komunikacji zintegrowanej;
  • Realną wymianę doświadczeń ze specjalistami z całego świata;
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności;
  • Przyjazną i swobodną atmosferę pracy w ambitnym zespole;
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy dentsu w Polsce i na świecie;
  • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness oraz punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE;
  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;
  • Finansowane przez pracodawcę ubezpieczenie na życie w Generali z możliwością rozszerzenia o dodatkowe świadczenia;
  • Kartę sportową Medicover System lub MultiSport;
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość korzystania z Home Office.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • siłownia w biurze
  • brak dress code’u

Grupa dentsu jest globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W jej skład wchodzą marki: Carat, dentsu Creative, iProspect, Red8 Group, Amplifi, DDS, dentsu i dentsu X, TSL oraz Propeller Film. Grupa dentsu działa w 110 krajach na całym świecie, zatrudniając ponad 45 000 ekspertów. W Polsce działa w obecnym kształcie od 2005 roku i zatrudnia około 700 osób obsługujących ponad 200 klientów.

dentsu dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

Obecnie do Red8 Advertising szukamy osoby na stanowisko: Account Manager (eventy).

Aktualne oferty pracodawcy
R1006442

Account Manager (eventy), Czerska 12, Mokotów, Warszawa