Oferta pracy

Account Manager (Farming)

Connectis_O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Connectis_

aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i rozwijanie powierzonego portfela Klientów

  • Zarządzanie ekspirującymi kontraktami i ograniczenie Churnu

  • Cross & Up Selling oraz zwiększenie delty na powierzonym portfelu Klientów

  • Prognozowanie sprzedaży

  • Raportowanie bieżącej pracy w systemie CRM

  • Przygotowanie i prezentacja oferty handlowej oraz prowadzenie negocjacji

  • Ścisła współpraca z Działem Delivery

  • Udział w webinarach i event’ach

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie sprzedażowe w utrzymywaniu i rozbudowywaniu Klientów – potwierdzone sukcesami sprzedażowymi.

  • Umiejętność budowania i rozwijania relacji z Klientami

  • Umiejętność zdefiniowania potrzeb Klienta

  • Opracowanie strategii rozwoju Klienta

  • Wysoka determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Biegłość w prowadzenia prezentacji i negocjacji

  • Dodatkowym atutem będzie sprzedaż usług Outsourcingu IT lub doświadczenie jako Handlowiec (Farmer) w sektorze Fintech

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Motywacyjny system wynagradzania uzależniony od wyników sprzedaży

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • System podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach zawodowych – możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

  • Interesującą pracę w stale rozwijającej się firmie i branży IT

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca w znakomitej atmosferze z zespołem specjalistów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • komputer do użytku prywatnego

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy