Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Manager Food Processing

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-03-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Take on some of the world’s most meaningful challenges, delivering critical insights and innovative solutions to help our customers achieve clean water, safe food, abundant energy and healthy environments. With our worldwide reach and ambitious growth plans, you’ll have the opportunity to learn and grow, shape your career, make an impact and quickly see the importance of your work.

    See how Ecolab helps make 27% of the world’s processed food safe. In Food & Beverage, you’ll help a wide variety of food, beverage, and brewery processors manage the increasing risks of foodborne illness and contamination. By providing cleaning and sanitizing programs, animal care products, antimicrobial food tissue treatment and many other operational efficiency and product quality programs, Food & Beverage offers the opportunity to work with a combination of innovation and world-class service.

    Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

    (lokalizacja: Śląskie, Małopolskie)

    Zadania na stanowisku:

    • Realizacja planów sprzedaży poprzez aktywną sprzedaż produktów działu F&B do zakładów sektora przemysłu spożywczego
    • Fachowe doradztwo w zakresie utrzymania wysokich standardów higieny w zakładach przemysłu spożywczego
    • Zapewnienie klientom profesjonalnego serwisu merytorycznego polegającego na prowadzeniu konsultacji oraz szkoleń
    • Prezentacja i implementacja nowych koncepcji Ecolab
    • Monitorowanie rynku i działań konkurencji na powierzonym terenie
    • Udział w branżowych konferencjach i sympozjach
    • Raportowanie działań i aktywności w systemie CRM

    Idealny kandydat to ososba:

    • Mająca minimum 2 lata doświadczenia handlowego na podobnym stanowisku
    • Charakteryzująca się dużą samodzielnością w działaniu oraz zaangażowaniem w powierzone obowiązki
    • Posiadająca wykształcenie z zakresu Technologii Żywności lub pokrewne (dodatkowy atut)
    • Posiadająca doświadczenie w prowadzeniu projektów z klientami sektora przemysłu spożywczego
    • Mająca zdolność do nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych na różnych szczeblach organizacji
    • Gotowa do podróży służbowych
    • Potrafiąca pracować w zespole
    • Posługująca się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (B1)
    • Znająca środowisko Windows (pakiet MS Office w stopniu dobrym)
    • Posiadająca prawo jazdy kat B

    Co oferujemy:

    • Profesjonalne wsparcie szkoleniowe przygotowujące do objęcia nowej roli
    • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
    • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii
    • Atrakcyjny system premiowy
    • Przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na stanowisku