Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1216 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Manager

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    nr ref.: AM Gdańsk

    Osoba na stanowisku Account Managera odpowiedzialna będzie za przejęcie opieki nad obecnymi, strategicznymi klientami oraz budowę i utrzymywanie nowych, długofalowych relacji handlowych.

    Zadania:

    • przygotowywanie ofert,
    • przeprowadzanie rozmów biznesowych oraz negocjacji handlowych,
    • doradztwo w zakresie technicznych aspektów oferowanych produktów,
    • monitoring rynku inwestycji budowlanych,
    • nawiązywanie i utrzymywanie branżowych kontaktów z projektantami i wykonawcami.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: wentylacja, klimatyzacja, budowa maszyn, automatyka przemysłowa),
    • min 2 –letnie doświadczenie w obszarach sprzedaży oraz obsługi klientów,
    • doświadczenie w obsłudze klientów w sektorze B2B (projektanci, wykonawcy, inwestorzy),
    • dbałość o zapewnienie wysokiej jakości obsługi,
    • zorientowanie na cele,
    • komunikatywność, odpowiedzialność i wysoka samodyscyplina w pracy.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju umiejętności handlowych poprzez samodzielne realizowanie projektów sprzedażowych w sektorze B2B,
    • pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym,
    • program wdrożeniowy oraz szkolenia rozwijające umiejętności niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

    Oferta kierowana jest do osób szukających nowych możliwości rozwoju oraz pragnących wykorzystać swoje kwalifikacje i kompetencje w renomowanej firmie o międzynarodowej kulturze organizacyjnej.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym  w temacie maila w ciągu 30 dni od ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”