Ta oferta pracy jest nieaktualna od 188 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Manager

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-01-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot
    ZnanyLekarz czyli?
    Obowiązki
    Będziesz
    odpowiedzialny
    za
    • wyszukiwanie potencjalnych partnerów (lekarzy),
    • nawiązywanie współpracy z lekarzami,
    • budowanie relacji oraz zaangażowania partnera w produkt,
    • raportowanie w bazie danych,
    • współpracę z innymi działami,
    • realizowanie celów sprzedażowych.
    Oferujemy
    Co proponujemy
    w zamian?
    • pełne szkolenie wstępne,
    • umowę o pracę,
    • atrakcyjną podstawę (minimum 2500 zł netto) + system prowizyjny + opcje na udziały po 3 miesiącach,
    • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer),
    • elastyczne godziny pracy (forma pracy zdalnej),
    • zadaniowy tryb pracy - liczą się Twoje wyniki,
    • wewnętrzne i zewnętrzne warsztaty, konferencje i szkolenia,
    • bezpłatne zajęcia języka angielskiego,
    • pakiet medyczny,
    • kreowanie swojej kariery w firmie,
    • szansę rozwijania międzynarodowego produktu medycznego.
    Wymagania
    Poszukujemy
    właśnie Ciebie
    jeśli...
    • masz za sobą minimum rok doświadczenia w sprzedaży,
    • potrafisz uważnie słuchać, wiesz co to badanie potrzeb klienta i umiesz wczuć się w sytuację rozmówcy,
    • jesteś silnie nastawiony na realizację celów, również tych związanych z własnym rozwojem zawodowym,
    • posiadasz prawo jazdy kat.B i lubisz pracę w ruchu,
    • jeżeli 100% realizacji celu to dla Ciebie za mało,

    Mile widziane:

    • doświadczenia w pracy z lekarzami.

    Jeżeli dotarłeś do końca naszej oferty i nadal wydaje Ci się
    ona interesująca, aplikuj i wesprzyj nasz zespół!

    opisopisopis