Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

CHEM-GLAS Sp. z o.o. sp.k.

  • Skiereszewo 19, Gniezno
    Gniezno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Skiereszewo 19

Gniezno

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • analizowanie rynku pod kątem nowych gałęzi produktowych,

  • przygotowywanie kalkulacji cenowych oraz ofert handlowych,

  • współtworzenie planów i realizacja celów sprzedażowych,

  • budowanie relacji z klientami opartych na zasadach partnerstwa,

  • wsparcie biura handlowego w codziennej pracy operacyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub studia w trakcie,

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • gotowość do odbywania wyjazdów służbowych,

  • chęć rozwoju oraz zorientowanie na pracę zespołową,

  • umiejętność samodzielnego planowania oraz organizacji pracy,

  • wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków oraz premię uzależnioną od wyników,

  • pracę w rodzinnej firmie o ponad 20-letnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku,

  • odpowiedzialne stanowisko połączone z możliwością rozwoju zawodowego,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,

  • dofinansowanie szkoleń celem podnoszenia własnych kompetencji,

  • umowa o pracę lub kontrakt B2B,

  • możliwości pracy w trybie hybrydowym.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem rodzinnym, które jest wyróżniane wieloma nagrodami takimi jak Gazele Biznesu, Dobra Firma, czy Orły Przedsiębiorczości. Współpracujemy od ponad 20 lat z największymi firmami w Polsce jako wysoko oceniany dostawca surowców chemicznych i opakowań szklanych. Jesteśmy obecni w przemyśle szklarskim, metalurgicznym, spożywczym i chemii gospodarczej.

Przewiń do profilu firmy