Oferta pracy

Account Manager

Grupa Mediowa Time

  • Grudziądz

    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów reklamowych w radiu i serwisach online

  • obsługa Klientów Radia ESKA

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji ofert dopasowanych do potrzeb Klienta

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z nowymi Klientami

  • monitorowanie lokalnego rynku

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • doświadczenie w sprzedaży

  • znajomość potrzeb lokalnego rynku

  • styl pracy zorientowany na współpracę z zespołem

  • kreatywność i entuzjazm w odniesieniu do realizowanych zadań

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży B2B

To oferujemy

  • Pracę w czołowej polskiej Grupie Mediowej

  • Umowa na zastępstwo

  • Stałe wynagrodzenie oraz prowizyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach

  • Dostęp do platformy z nauką języka angielskiego

  • Programy lojalnościowe oraz zniżki do sklepów i usług naszych partnerów biznesowych

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy w oparciu o doświadczenie profesjonalistów z branży mediowej

  • Przyjemną atmosferę pracy, którą tworzą bardzo kreatywni ludzie

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Znajdujemy się w gronie największych wydawców serwisów internetowych, a w portfolio wydawniczym naszej grupy znajdują się takie tytuły prasowe jak Super Express, Murator, M jak Mieszkanie i wiele innych, a także stacje radiowe m.in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio Super Nova, posiadamy również własne wydawnictwo – Harde.

Przewiń do profilu firmy