Prosimy o przesyłanie CV z listem motywacyjnym W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
ITGRATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Account Manager (IT/ICT/Telko)

ITGRATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 06 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • rozpoznawanie i definiowanie potrzeb

  • doradztwo dla klientów

  • przygotowywanie ofert i realizacja spotkań sprzedażowych negocjowanie warunków i umów handlowych

  • realizacja celów sprzedażowych

  • budowanie trwałych i ugruntowanych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży (branża IT/ICT/Telko) zaangażowania, dynamizmu i ogromnej dawki poczucia humoru :)

  • znajomości zagadnień związanych z infrastrukturą informatyczną i telekomunikacyjną,

  • znajomości zagadnień związanych z transmisją danych w sieciach światłowodowych będzie dodatkowym atutem,

  • swobody w rozmowach i na spotkaniach sprzedażowych

  • przedsiębiorczego podejścia

  • umiejętności w zarządzaniu własnym czasem pracy

  • znajomość PZP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,

  • miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,

  • szkolenia oraz wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

  • niezbędne narzędzia pracy,

ITgrator Sp. z o.o. – Integrujemy biznes z technologią

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jeżeli:

  • wierzysz w siebie i czujesz, że jesteś Zwycięzcą :)

  • potrafisz wyznaczać sobie cele i je realizować

  • kreatywnie podchodzisz do wyzwań

  • lubisz aktywną sprzedaż i budowanie nowych relacji

  • umiesz słuchać i masz otwartą głowę

  • chcesz się rozwijać i zdobywać nową wiedzę

  • To chętnie zaprosimy Cię na spotkanie, bo może szukamy właśnie CIEBIE!