Logo Pracuj.pl

Account Manager (IT/ICT/Telko)

ITGRATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • rozpoznawanie i definiowanie potrzeb
  • doradztwo dla klientów
  • przygotowywanie ofert i realizacja spotkań sprzedażowych negocjowanie warunków i umów handlowych
  • realizacja celów sprzedażowych
  • budowanie trwałych i ugruntowanych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży (branża IT/ICT/Telko) zaangażowania, dynamizmu i ogromnej dawki poczucia humoru :)
  • znajomości zagadnień związanych z infrastrukturą informatyczną i telekomunikacyjną,
  • znajomości zagadnień związanych z transmisją danych w sieciach światłowodowych będzie dodatkowym atutem,
  • swobody w rozmowach i na spotkaniach sprzedażowych
  • przedsiębiorczego podejścia
  • umiejętności w zarządzaniu własnym czasem pracy
  • znajomość PZP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • szkolenia oraz wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.
  • niezbędne narzędzia pracy,

ITGRATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ITgrator Sp. z o.o. – Integrujemy biznes z technologią

Jeżeli:

  • wierzysz w siebie i czujesz, że jesteś Zwycięzcą :)
  • potrafisz wyznaczać sobie cele i je realizować
  • kreatywnie podchodzisz do wyzwań
  • lubisz aktywną sprzedaż i budowanie nowych relacji
  • umiesz słuchać i masz otwartą głowę
  • chcesz się rozwijać i zdobywać nową wiedzę
  • To chętnie zaprosimy Cię na spotkanie, bo może szukamy właśnie CIEBIE!

Account Manager (IT/ICT/Telko), Warszawa