Oferta pracy

Account Manager – IT Outsourcing

FabrityO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 13 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Fabrity poszukuje osoby, która dołączy do zespołu Client Service w segmencie usług outsourcingowych, przejmie odpowiedzialność za rozwój biznesu z kilkoma ważnymi klientami firmy oraz przyczyni się do pozyskania nowych. Jeśli jesteś osobą ambitną i zaangażowaną, jeśli chcesz dołączyć do zespołu nowoczesnej i dynamicznie rosnącej firmy IT, a Twoje doświadczenie pokrywa się poniższymi wymaganiami, to szukamy właśnie Ciebie!

Wymagamy:

  • kilku lat doświadczenia w sprzedaży usług IT (outsourcing specjalistów IT) oraz obsłudze klienta
  • doświadczenia w przygotowywaniu ofert i prowadzenie rozmów handlowych
  • doświadczenia w prowadzeniu i rozliczaniu umów outsourcingowych
  • znajomości rynku outsourcingu IT
  • praktycznej znajomości języka angielskiego (B2/C1)

Zakres zadań:

  • aktywne pozyskiwanie nowych oraz obsługa obecnych klientów (outsourcing IT)
  • przygotowywanie ofert i umów oraz prowadzenie rozmów handlowych
  • bieżący nadzór oraz rozliczanie realizowanych usług
  • współpraca z działem rekrutacji i rekomendowanymi kandydatami
  • rozwijanie istniejących klientów w zakresie proponowanych usług
  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko sprzedażowe z wpływem na rozwój strategicznego dla Fabrity obszaru outsourcingu IT
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz model premiowy oparty o rentowność projektów
  • współpracę z międzynarodowymi klientami z praktycznym wykorzystaniem języka angielskiego
  • przyjazne środowisko współpracy promujące przedsiębiorczość, samodzielność i inicjatywę
  • pakiet opieki medycznej Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne