Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager IT

Enovatio sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów i partnerów biznesowych

  • budowanie właściwego wizerunku firmy

  • obsługa klienta, przyjmowanie zamówień, bezpośrednia współpraca z działem wdrożeń

  • nawiązywanie długofalowych relacji biznesowych klientami

  • analiza działań konkurencji, proaktywne działania

  • prowadzenie negocjacji handlowych

Nasze wymagania

  • znajomość branży IT, a w szczególności rynku oprogramowania,

  • umiejętności sprzedażowe i nawiązywania relacji biznesowych

  • samodzielność w działaniu i nastawienie na realizację celów sprzedażowych

  • odpowiedzialność, zaangażowanie

  • komunikatywność w zespole

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość j. angielskiego

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • zainteresowanie branżą IT i umiejętność mówienia językiem korzyści

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju, budowanie działu sprzedaży

  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • udział w ciekawych projektach w branży IT

  • samodzielne stanowisko pracy i swobodę w działaniu

  • samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Enovatio sp. z o.o.

Enovatio Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma dostosowana do szybko rozwijającego się świata. Jesteśmy nastawieni na efektywność, dlatego szukamy ludzi, którzy razem z nami pomogą naszym klientom zrozumieć ich potrzeby. Dostarczamy do firm nowoczesne rozwiązania IT służące do zarządzania projektami i obiegu dokumentów.

Spójrz na listę Klientów na naszej stronie www.enovatio.com, oni już wybrali i korzystają z Naszych rozwiązań.

Jeżeli jesteś kreatywny, masz pozytywne nastawienie i chcesz budować z Nami nowy potencjał naszych Klientów, to właśnie Ciebie szukamy.

Przewiń do profilu firmy