Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

Chemitech Sp. z o.o.o

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i ich obsługa w całym procesie handlowym;

  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z nowymi i obecnymi klientami firmy;

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;

  • Przygotowywanie ofert handlowych;

  • Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku;

  • Analiza rynku konkurencji;

  • Kreowanie i promowanie wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Wysoka motywacja do pracy w sprzedaży;

  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy.

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B;

  • Dyspozycyjność;

  • Umiejętności pracy pod presją czasu i zadań;

  • Czynnego prawa jazdy kat. B;

  • Mile widziana znajomość branży.

To oferujemy

  • Konkurencyjne zarobki z możliwością realnego wpływania na swoje wynagrodzenie;

  • Szkolenia handlowe i programy podnoszące kwalifikacje zawodowe;

  • Pracę w stabilnej firmie z wypracowanymi standardami;

  • Pracę w zgranym zespole;

  • Pakiety prywatnej opieki medycznej;

  • Profesjonalne narzędzia pracy (samochód, telefon służbowy, komputer).

Firma Chemitech Sp. z o.o. to wiodący dystrybutor środków chemicznych i higienicznych z długoletnim doświadczeniem, które zdobywane jest między innymi dzięki ścisłej współpracy z największymi producentami profesjonalnej chemii i materiałów higienicznych w kraju, Europie i na świecie.

Przewiń do profilu firmy