Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

Cityboard Media Sp. z o.o.

6 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych;

  • identyfikacja potrzeb klientów w zakresie marketingu online, rekomendowanie ich aktywności w kanałach digital (PPC, SEO, Content marketing, Afiliacja, Paid Social, E-mail marketing, Programmatic, Video, Mobile) oraz sprzedaż kampanii;

  • budowanie relacji z obecnymi klientami;

  • przygotowywanie ofert handlowych;

  • realizowanie celów sprzedażowych;

  • planowanie kampanii outdoorowych i digitalowych;

  • posprzedażowa obsługa klienta;

  • śledzenie trendów na rynku w zakresie reklamy i marketingu.

Nasze wymagania

  • jesteś zmotywowany i świetnie odnajdujesz się kontakcie telefonicznym i bezpośrednim

  • masz pomysły na samodzielne wyszukiwanie klientów, docenimy to, ale mamy też dużą bazę do zaopiekowania;

  • masz minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży;

  • mile widziane doświadczenie w zakresie marketingu, digital marketingu, reklamy (reklamy w internecie, produkcja digital, pozycjonowanie stron, prowadzenie social mediów, content marketing) – jeżeli nie posiadasz takiego doświadczenia, a chcesz się rozwinąć w tym obszarze również zapraszamy;

  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;

  • dobrze organizujesz swój czas pracy;

  • potrafisz budować i utrzymywać relacje z klientami biznesowymi;

  • interesujesz się marketingiem.

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania wraz z systemem prowizyjnym o nieograniczonym wymiarze;

  • pomocny, zaangażowany zespół i niekorporacyjną atmosfera w pracy;

  • szkolenia i wsparcie merytoryczne;

  • prywatną opieka medyczna Enel-Med oraz kartę Medicover Sport;

  • wygodną formę zatrudnienia (B2B);

  • dużą swobodę działania i realny wpływ na produkt i rozwiązania.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, która jest liderem rynku reklamy zewnętrznej i digitalowej w Polsce?

Wiemy, jak skuteczne komunikować się z klientami. Priorytetem Cityboard Media jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań marketingowych i świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie reklamy digitalowej i outdoorowej.

Tworzymy strategie marketingowe, kreujmy marki, budujemy nowoczesne strony www, obsługujemy media społecznościowe i realizujemy kampanie reklamowe w internecie. Realizujemy kampanie reklamowe, informacyjne, wizerunkowe dla wielkich firm, małych i średnich przedsiębiorców, a także osób prywatnych.

Przewiń do profilu firmy