Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

PRAGMAGO SAO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych i długoterminowych relacji z Klientami (obsługa przed i posprzedażowa)

  • aktywne współuczestnictwo w realizacji polityki sprzedażowej firmy

  • realizacja założonych planów sprzedaży przygotowywanie ofert handlowych

  • sprzedaż usług (organizacja spotkań z Klientami, prowadzenie prezentacji, negocjowanie warunków współpracy)

Nasze wymagania

  • trafność w identyfikacji potrzeb Klienta

  • chęci stałej nauki, rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności i wiedzy

  • samodzielność oraz wykazywanie inicjatywy

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty pakiet premiowy

  • kompleksowe wsparcie działów operacyjnych: marketing, administracja, prawny

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon, karta paliwowa

PRAGMAGO SA

PRAGMAGO SA - jest to firma oferująca usługi finansowe B2B notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osoby

  • posiadającej doświadczenie w branży finansowej

  • która ukończyła studia ekonomiczne (dodatkowy atut)

  • entuzjastycznej i energicznej

  • umiejącej trafnie identyfikować potrzeby Klienta

  • posiadającej umiejętności budowania długotrwałych relacji

  • posiadającej umiejętności prowadzenia negocjacji