Oferta pracy

Account Manager

RESPECT ENERGY S.A.O firmie

  • Kłodzko

    Kłodzko, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych celów jakościowych i ilościowych w określonych interwałach czasowych.

  • Aktywne poszukiwanie, identyfikowanie i pozyskiwanie potencjalnych Klientów.

  • Bieżąca obsługa Klienta, utrzymywanie relacji i rozwijanie współpracy oraz stałe monitorowanie satysfakcji Klienta ze współpracy.

  • Przygotowywanie ofert, ich prezentacja oraz negocjacje z Klientami i finalizacja kontraktów.

  • Monitorowanie rynku i konkurencji.

  • Czynny udział w działaniach marketingowych i networkingowych.

  • Raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami (np. CRM, Salesbook).

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży reklamowej, odzieżowej, ubezpieczeniowej, usługowej.

  • Umiejętność pracy z małym i średnim Klientem i budowanie długofalowych relacji biznesowych.

  • Znajomość etykiety biznesowej i wysokiej kultury osobistej.

  • Umiejętność ustalania priorytetów zadań i pracy pod presją czasu.

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Znajomość branży energii elektrycznej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która szacunek dla innych ma nie tylko w nazwie.

  • Samochód służbowy, iPad, telefon.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premię za wyniki.

  • Pracę w zespole silnie zorientowanym na rozwój i współpracę.

  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

RESPECT ENERGY S.A.

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy