Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager - Kopiarki

Digital Solutions Dystrybucja Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Digital Solutions Dystrybucja Polska Sp. z o.o. - ELITE Partner firmy Konica Minolta oraz wyłączny dystrybutor urządzeń biurowych firmy Olivetti w Polsce. Istniejemy na rynku polskim od 15 lat oferując szeroką gamę produktów i usług w obszarze druku cyfrowego. Naszą specjalnością są również usługi z zakresu Optymalizacji Środowisk Druku świadczone dla firm w całym kraju. Korzystamy z sieci własnych, wyspecjalizowanych oddziałów w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i we Wrocławiu. Nasze usługi usprawniają obieg dokumentów w firmach, zapewniając optymalizację pracy oraz możliwość redukcji kosztów produkcji dokumentów. W związku z dalszym rozwojem sprzedaży produktów i rozwiązań na polskim rynku, poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPIS STANOWISKA

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i budowanie z nimi trwałych relacji
  • Stałe utrzymywanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi klientami
  • Oferowanie produktów i rozwiązań w oparciu o profesjonalną analizę środowiska druku klienta
  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów w kierunku rozwiązań informatycznych usprawniających procesy druku w firmach
  • Negocjowanie warunków umów oraz nadzór nad ich realizacją
  • Realizowanie budżetów sprzedaży oraz wskaźników sprzedaży

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej do biznesu lub do sektora publicznego w branży technologicznej (hardware i software)
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane uczelnie techniczne lub kierunki nauk ścisłych)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność prowadzenia sprzedaży konsultacyjnej oraz prezentacji ofert handlowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy na stanowisku o niestacjonarnym charakterze
  • Dynamiczna osobowość cechująca się silną orientacją na rezultaty, zaangażowaniem oraz samodzielnością w działaniu
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i analityczne
  • Wysoka kultura osobista oraz zorientowanie na klienta
  • Wiedza z obszaru IT i nowoczesnych technologii - będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Prowizję powiązaną z osiąganymi wynikami
  • Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole sprzedażowym
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Pakiet szkoleniowy rozwijający wiedzę merytoryczną oraz umiejętności osobiste, dostęp do międzynarodowej bazy wiedzy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne