Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Account Manager

S-NET Sp. z o.o.O firmie

S-NET Sp. z o.o.

Juliusza Lea 114

Kraków

S-NET to dostawca nowoczesnych usług telekomunikacyjnych i hostingowych dla biznesu, jesteśmy liderem krakowskiego rynku telekomunikacyjnego. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i planami na 2016 rok poszukujemy handlowców, którzy będą odpowiedzialni za sprzedaż naszych usług na terenie Krakowa.

 W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Osoba zatrudniona na stanowisko Account Manager będzie odpowiedzialna za poszukiwanie nowych Klientów, nawiązywanie relacji i ich utrzymywanie, budowanie bazy Klientów.

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Nawiązywanie relacji handlowych
  • Przygotowywanie ofert i domykanie kontraktów
  • Budowanie bazy Klientów
  • Obsługa pozyskanych Klientów

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu Klienta Biznesowego
  • Dobra organizacja pracy
  • Doskonałe umiejętności sprzedaży oraz zdolności interpersonalne
  • Wiedza techniczna lub chęć jej pozyskania w czasie pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie proporcjonalnie do osiąganych wyników sprzedażowych
  • Jasne warunki zatrudnienia, wynagrodzenia oraz możliwości rozwoju w firmie
  • Pakiety szkoleniowe wewnątrz organizacji jak również na zewnątrz
  • Pakiet socjalny
  • Pracę w przyjemnej atmosferze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów dla Klientów
  • Szkolenia i wyjazdy na konferencje branżowe
  • Odpowiednie narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez S-NET SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest S-NET Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie  przy ul. J. Lea 114. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne