Logo Pracuj.pl

Account Manager

Grupa PracujO firmie

6 500–8 000
brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Grupa Pracuj

Promienistych 1

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów Pracuj.pl
  • aktywną obsługę swoich Klientów biznesowych i wspieranie ich w oparciu o dostępne narzędzia, raporty i analizy
  • bieżącą i bezpośrednią obsługę Klientów (poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz spotkania f2f / online)
  • monitoring i analizę rynku pod kątem szans sprzedażowych
  • budowanie z Klientami relacji opartych o partnerską współpracę
  • pozyskiwanie nowych Klientów

Nasze wymagania

  • jesteś urodzonym handlowcem i co najmniej od dwóch lat z sukcesami zdobywasz Klientów biznesowych
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży systemów/usług HR lub interesujesz się tematyką HR
  • stawiasz sobie wysoko cele: jesteś konsekwentny/-a i samodzielny/-a w realizowaniu ich
  • nazwy target, lejek, KPI, Salesforce nie są Ci obce
  • podstawą Twojego sposobu sprzedaży jest nawiązywanie długoterminowych relacji z Klientami przede wszystkim na bezpośrednich spotkaniach
  • skutecznie planujesz swój dzień, tydzień, miesiąc i kwartał pracy lub jesteś otwarty na nasze sugestie jak to robić
  • chcesz mieć realny wpływ na to, jaka kwota wpływa co miesiąc na Twoje konto: Twoje wynagrodzenie to podstawa + premia od zrealizowanych celów sprzedażowych
  • pracujesz nie tylko indywidualnie, ale lubisz grę zespołową
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + premie
  • możliwość pracy zdalnej
  • system kafeteryjny (bony do sklepów, karta Multisport)
  • opiekę medyczną z pakietem dentystycznym i możliwością pakietu rodzinnego
  • pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
  • Pracuj FLEX (elastyczne zarządzanie czasem pracy)
  • wewnętrzne działania rozwojowe

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna z Rekruterem

2

Spotkanie online z Managerem i Rekruterem + zadanie

3

Spotkanie online z Managerem oraz Managerem Makroregionu

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter oraz portalu Robota.ua na Ukrainie. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

Account Manager, Promienistych 1, Kraków