Oferta pracy

Account Manager

ASTEK PolskaO firmie

  • Ludwinowska 7, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

ASTEK Polska

Ludwinowska 7

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów sprzedażowych oraz aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych

  • Wparcie w zakresie przygotowywania ofert oraz udział w negocjowaniu warunków współpracy

  • Realizacja strategii rozwoju współpracy

  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących segmentu klientów oraz działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w działaniach sprzedażowych na rynku IT lub w branży HR

  • Znajomość podstaw prowadzenia procesu handlowego i technik sprzedaży

  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B

  • Otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

  • Nastawienie na rozwój oraz chęć zdobywania wiedzy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna