Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

LogicSynergy Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z obecnymi klientami

  • Kompleksowa obsługa handlowa klientów (doradztwo w zakresie oferowanych produktów, prowadzenie prezentacji, przygotowywanie ofert, negocjacje handlowe, finalizacja zamówień)

  • Analiza rynku i aktywności konkurencji

  • Realizacja planów sprzedażowych i powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży dla sektora B2B

  • Doświadczenie w branży IT

  • Komunikatywność, umiejętność prowadzenia prezentacji

  • Umiejętność przeprowadzania negocjacji handlowych

  • Samodzielność, zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy własnej

  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych (wymagane prawo jazdy kat. B)

  • Preferowana praktyczna znajomości branży komunalnej (firmy sektora utility)

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaż produktów i usług informatycznych

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Indywidualny system szkoleń

  • Kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Narzędzia pracy dla handlowca

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Kartę Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Firma LogicSynergy jest obecna na polskim rynku informatycznym od ponad 30 lat. Spółka wytwarza, wdraża i serwisuje Zintegrowane Systemy Informatyczne do kompleksowego zarządzania w obszarze ekonomicznym i technicznym przedsiębiorstwami z branży utility: wod-kan, komunalnych, ciepłowniczych oraz dla administracji samorządowej. Posiada ponad 200 zrealizowanych wdrożeń wśród klientów na terenie całego kraju. Firma od 2017 r. przynależy do Grupy Kapitałowej Wasko, oferując dodatkowe produkty i usługi informatyczne, w tym usługi świadczone w dedykowanych DataCenter.

Przewiń do profilu firmy