Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

Krynica Forum Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni kontakt z podmiotami zewnętrznymi;

  • Tworzenie i rozwój portfela potencjalnych partnerów oraz budowa relacji biznesowych;

  • Koordynacja i realizacja świadczeń partnerskich;

  • Wyszukiwanie informacji oraz tworzenie niezbędnych materiałów;

  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacje warunków ofert oraz umów;

  • Wspomaganie wewnętrznych procesów marketingowych oraz nadzór nad ich określoną częścią;

  • Współpraca ze wszystkimi działami Spółki.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w działach partnerstw);

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (konferencje, eventy, usługi marketingowe, usługi doradcze);

  • Umiejętność negocjacji handlowych oraz budowania trwałych relacji biznesowych;

  • Bardzo dobre kompetencje organizacyjne w zakresie pracy własnej;

  • Umiejętność planowania oraz wyznaczania priorytetów;

  • Płynne posługiwanie się językiem polskim i angielskim w mowie i piśmie (min. poziom B2+);

  • Nastawienie na cel, odpowiedzialność, dokładność i samodzielność;

  • Umiejętność pracy w zespole i pod dużą presją czasu;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (przede wszystkim pakietu Office).

Mile widziane

  • Wiedza i zainteresowanie nowymi technologiami oraz branżowymi wydarzeniami.

To oferujemy

  • Współpracę z największymi firmami z branż powiązanych z projektami Krynica Forum Sp. z o.o.;

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę B2B/o pracę/zlecenie;

  • Stałe wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników sprzedaży;

  • Dużą autonomię pracy;

  • Doskonalenie umiejętności stosowania narzędzi marketingowych;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;

  • Edukację i wymianę doświadczeń z zakresu funkcjonowania instytucji pozarządowej;

  • Możliwość pracy zdalnej lub z biurowca w centrum Krakowa.

Kogo poszukujemy?

Account Managera, odpowiedzialnego za pozyskiwanie partnerów biznesowych, koordynację i realizację działań w zakresie partnerstw, dbanie o relacje z największymi firmami w Polsce i na świecie oraz realizację strategii partnerstw.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ostateczny termin składania aplikacji: 18.08.2022 r.

Krynica Forum spółka z o.o. to organizator jednego z największych branżowych wydarzeń z zakresu konferencji społeczno-gospodarczych w Polsce. Naszym celem jest angażowanie do współpracy kluczowych interesariuszy polityki i biznesu, a także przedstawicieli organizacji międzynarodowych oraz sektora NGO.

🤝 Dołącz do nas i twórz płaszczyznę wymiany doświadczeń, społeczno-polityczną debatę nad najważniejszymi wyzwaniami gospodarczymi dla Polski i Europy.

Przewiń do profilu firmy